Джерела LB.ua в оборонному комітеті анонсували, що невдовзі відбудеться нарада робочої групи із силовими відомствами, які «виступають проти цих норм демобілізації». І проти 18 місяців, і проти 36

За словами Бобровської, йдеться про право на демобілізацію через три роки безперервної служби (відпустки в цей час можливі) і для строковиків, і для контрактників. «Питання гостре. Його треба розв’язувати. Оскільки напруга зростає. Але всі ці пропозиції — це лише проєкт, ми їх обговорюємо, вони не затверджені», — підкреслила Бобровська.

Депутатка фракції «Голос» Соломія Бобровська підтвердила LB.ua, що над великим документом працюють не перший місяць разом з ГШ, МО, із ЗСУ тощо. Остаточного варіанта не погодили через низку принципових питань. Зокрема, про умови демобілізації тих, хто вже майже два роки боронить країну.

Представники різних фракцій ВРУ, які входять до робочої групи, одностайно відмовилися надати драфт напрацьованих змін до цілої низки законів. Мовляв, публічне обговорення спровокує додаткові питання до законопроєкту. Однак LB.ua отримав порівняльну таблицю новацій і проаналізував її разом з депутатами й військовими. Про це читайте в матеріалі LB.ua.

Читайте всю статтю Демобілізація та призов по-новому: які зміни готують у Верховній Раді